Hakkında

Biz Kimiz?

BozukPlak.org , Türkiye’nin en iyi müzik sitesi’dir. Müzik Haber ve Radyo kısmımız ile sizler için hizmet vermekteyiz. Müzik haber kategorisinde sanatçı tanıtımları, hayatları ve kısa bilgilendirmeler yapılmaktadır. Yanı sıra gündeme dair müzikler hakkında yorumlar yapılmaktadır. Bozuk Plak.org olarak sizler için en az 3 farklı yerden araştırma yaparak bunu yazıya döküyoruz. Ekibimiz gün geçtikçe büyüyor..

İlerleyen zamanlarda Radyo kısmımız için BozukPlak Radyo’su aktif olacaktır. Kısa süreliğine başlangıcımızı MixLr üzerinden yapabiliriz.

İstenilen Radyoları Sosyal medya veya iletişim kısmından iletirseniz Siteye eklenecektir. Bizimle bağlantı kurmak için İletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sayfa içerisinde bulunan adresler veya sosyal medya bağlantılarımızı kullanabilirsiniz. Ayrıca bulunan Form ile de irtibat kurabilirsiniz.

Kendimizden bahsetmeyi sevmeyiz, işlerimizden anlamanız dileğiyle..

Misyonumuz
Türkiye’deki Müzik kültürünü üst düzeye çıkarmak.

Vizyonumuz

Türkiye’nin bir numaralı müzik ve radyo sitesi olmak.

Bildiklerini Bize Gönder!
Müzik üzerine yazılar yazmayı seviyorsanız bunları bizimle paylaşabilirsiniz. Veya herhangi bir sanatçımızın hayatını yazıp bize gönderebilirsiniz. Gönderirken Ad/Soyad ve sana ulaşabileceğimiz sosyal medya adresin veya bir e-posta hesabı olursa memnun oluruz.

Göndermek için: [email protected]